Про нас

SHINACZ – молода чеська компанія, яка займається продажем шин для вантажних автомобілів. Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю з оптовими та роздрібними замовниками з різних регіонів України, тому постійно підвищуємо рівень обслуговування та розширюємо модельний ряд.

Наша мета – забезпечення чеської якості для українських шляхів. Ми відповідально підходимо до кожного аспекту діяльності, що дозволяє завойовувати дедалі більше позитивних відгуків. У своїй роботі ми враховуємо сучасні реалії ринку та знаходимо способи приємно здивувати покупців із різними запитами та фінансовими можливостями.

5 причин обрати саме SHINACZ як постачальника шин для фур

  1. Професійний персонал, який не просто досконало знає, але й любить свою роботу. Наші співробітники обізнані щодо особливостей кожного товару в каталозі та готові проконсультувати клієнтів з будь-якого питання, пов'язаного з підбором шин. Спілкуючись із досвідченими менеджерами, ви обов'язково зможете зробити правильний вибір та залишитеся задоволеними покупкою.
  2. Продаж шин для вантажівок по всій Україні та швидка доставка. Вибираючи як партнерів перевірених перевізників (Нова Пошта, Міст Експрес, Делівері тощо), ви організуємо поставки великих та невеликих партій у різні регіони. Лише за 1-4 дні ви можете отримати у розпорядження потрібні запчастини.
  3. Оригінальна продукція із Чехії. Ми продаємо шини з офіційною гарантією, допомагаючи підприємцям та компаніям забезпечити оперативність вантажних перевезень українськими дорогами. Широкий модельний ряд дозволяє клієнтам знайти гуму, яка ідеально підходить за всіма параметрами.
  4. Приваблива вартість виробів. Наші покупці можуть не хвилюватися щодо прихованих платежів чи штучного завищення цін – ми працюємо без зайвих посередників і маємо налагоджену схему постачання з Чехії, тому шини у нас можна замовити не тільки вигідно, але й з мінімальним очікуванням товару.
  5. Персональний менеджер. Після оформлення замовлення через кошик з клієнтом зв'язується співробітник нашої компанії, який оперативно вирішує питання щодо зміни комплектації, оплати та доставки. У будь-який момент ви можете уточнити в нього певні моменти або повідомити про проблеми при отриманні шин. Завдяки індивідуальному підходу нам вдається досягти максимально швидкого врегулювання організаційних та фінансових нюансів, забезпечивши кожному покупцеві високий рівень сервісу.