Оплата     

Компанія SHINACZ дає клієнтам можливість купувати шини для вантажних автомобілів в Україні швидко, легко та вигідно. Наші клієнти можуть розраховувати на:

  • актуальність цін, зазначених у каталозі, зокрема акційних;
  • відсутність незапланованих витрат;
  • детальне обговорення вартості покупки під час підтвердження;
  • відправлення без затримок після врегулювання питання оплати – після обробки замовлення наш співробітник якнайшвидше передзвонює та уточнює фінансові на інші деталі співпраці;
  • виконання гарантійних зобов'язань щодо повернення коштів або обміну в разі виявлення дефектів.

Ми передбачили два варіанти оплати:

  1. Оплата повної вартості товару на сайті. Після формування замовлення та обговорення деталей клієнт може перерахувати обумовлену суму за допомогою платіжної системи. Усі фінансові операції захищені, а відправлення здійснюється одразу після надходження коштів.
  2. Купівля в кредит. Кожен замовник отримує індивідуальну програму кредитування з привабливими умовами. Деталі (відсоткова ставка, термін, графік виплат тощо) узгоджуються з менеджером. Навіть у разі відсутності всієї суми на придбання шин на нашому сайті ви зможете їх купити без переплат та з офіційною гарантією якості.

Вартість доставки розраховується з урахуванням кількості та ваги виробів, а також тарифів обраної транспортної компанії.