Доставка     

Після замовлення шин для фур на нашому сайті клієнти можуть бути впевненими не лише в їх відмінній якості, але й у швидкому отриманні. Доставка продукції здійснюється по всій Україні після врегулювання питань з оплатою та комплектацією замовлення. День відправлення залежить від часу оформлення покупки (до 12.00 чи після).

Мінімальна вартість доставки - 150 грн. Вартість доставки не фіксована та залежить від кількості продуктів у Вашому замовленні.

Ми співпрацюємо виключно з перевіреними транспортними компаніями, серед яких:

  • Нова Пошта;
  • Meest Express;
  • САТ;
  • Делівері тощо.

 

На офіційних сайтах перевізників можна вивчити карту розташування та графік роботи відділень, щоб підібрати оптимальний варіант. Вартість доставки може змінюватись від тарифів компанії та залежить від характеристик виробів, розміру замовлення. Деталі доставки можна обговорити з менеджером під час підтвердження покупки.

Середній термін очікування становить від 1 до 4 днів залежно від регіону. Ви можете обрати найбільш зручний спосіб доставки – на склад компанії-перевізника або адресне обслуговування. У другому випадку вартість транспортних послуг збільшиться.

Під час отримання товару слід виконати ретельну перевірку вантажних шин на цілісність та відповідність комплектації. У разі виявлення дефектів або помилок необхідно одразу зв'язатися з нашим співробітником для врегулювання питання обміну/повернення.